גביית חובות


גביית חובות

לצערנו בישראל של 2015 כמעט כל עסק מסחרי או אדם פרטי מגיע למצב שעומדים מולו סרבני תשלום - לקוחות, שותפים עסקיים, שוכרי דירה, אנשים שנחתם מולם הסכם כזה או אחר אם בעל פה או בכתב, אשר חייבים כספים אך החליטו להתנער מהתשלום בטענות כאלה או אחרות או לעיתים ללא טענות כלל, פשוט מתחמקים מתשלום חובות.

פעמים רבות התשלום הובטח במתן שיקים אך השיקים לא מכובדים, מה שנקרא שיקים חוזרים, כמובן שגם שטרות חוב הם הבטחה לכל דבר אך לא תמיד קל לגבותם.

אנו מספקים שירותי גבייה לכלל סוגי החובות בין אם זה שיקים שחזרו, חוזה של קוים וכו'.

ללא הגבלת סכומים אין מינימום ואין מקסימום, אצלנו החוב הקטן ביותר הוא גם חוב לכל דבר, והחוב יטופל ככל חוב.

אנו מציעים את שירותינו גם לאנשים פרטיים אשר ישנם חובות תלויים לטובתם, וגם לבעלי עסקים המעוניינים בגבייה שוטפת בצורה יעילה ומהירה.

הליך הגבייה כולל שימוש בכל אותן ארכאות אשר נוגעות לעניין החוב בכדי לשדל וללחוץ את החייב לשלם את הכספים ולהשיבם ביעילות ובמהירות.

הליך גביית חובות

הליך הגבייה מורכב מכמה שלבים -

בתור התחלה אנו ננסה לגבות את החוב לטובת הלקוח במהירות האפשרית ולנסות להימנע מהליכים משפטיים ומנהליים בכדי לחסוך בזמן - הידיעה שברגע זה יש משרד שמטפל בחוב המדובר לעיתים מספיקה לגרום לחייב לשלם את החוב ובכך למנוע מעצמו הוצאות נוספות ועוגמת נפש .

בשלב הראשון אנו פונים לחייב בפניה אישית בפגישה ובכתב, בו אנו מציינים שהחוב עבר לטיפול במשרדנו, ושעליו לשלם את חובו בהקדם בכדי למנוע הוצאות נוספות וסנקציות קשות.

במידה והחייב אינו נענה ומקיים את בקשת התשלום, אנו מגישים תובענה לבית משפט - תביעה כספית, תובענה מסוג זה לרוב מתקבלת ללא דיון משפטי, תובענה זו אפשר להגיש בעקבות שיקים חוזרים, חוזה שלא קוים, הסכם וכו'.

לאחר קבלת התובענה ניתן לפנות ישירות להוצאה לפועל.

מיד פותחים תיק בהוצאה לפועל לצורך נקיטת הליכים וסנקציות כנגד רכושו וגופו של החייב - צווי מאסר, עיכוב יציאה מהארץ, מוגבל בבנק ישראל, הגבלת רישיון נהיגה, עיקול בנקים, עיקול משכורת ועוד …

עם פתיחת תיק ההוצאה לפועל מונפקת אזהרה לחובת החייב אשר תימסר אליו על ידינו, לאחר שנאתר את מקום הימצאו.

הליכי גביית החוב לאדם הפרטי הוא נשמע הליך יקר ארוך ומעל הכל מתיש, לכן אנו כאן בכדי להקל על "זוכים" - אנשים פרטיים או גופים עסקיים אשר עומדים לטובתם חובות.

אצלנו החוב לעולם לא אבוד, גבינו חובות אחרי 20 שנה, אז אין סיבה לוותר על שום סכום.

בעקבות שנים של ניסיון בפעולות כנגד חייבים בהוצאה לפועל, אנו יכולים להגיד בגאווה שאין חוב אבוד, אנו גובים ביעילות ובמהירות כל חוב.

צרו קשר עכשיו! את העבודה תשאירו לנו.גביית חובות