הסדר חוב


הסדר חוב

בישראל 2015 ישנם המון אנשים אשר חייבים סכומי כסף גדולים, האמת שלא קשה להגיע למצב של סיבוך כלכלי, אשר הסחרור מקשה ולא נותן מנוח.

מאוד חשוב להבין שיש למי לפנות בכדי לקבל סיוע לחייבים בהוצאה לפועל ולהגיע להסדר חוב.

עיכובים כאלה או אחרים של סילוק החוב בכל דרך שהיא גוררים תוספות לחובות, בין אם זה פשוט ריבית נוראית וגם אם זה תוספות על הוצאות משפטיות כמו מכתב מעורך דין עיקולים וכו׳, לכן תמיד כדאי לנסות לסלק את החוב בכל דרך שהיא בהקדם, אנו נסיים עם ההליך בשבילך בהקדם האפשרי בכדי למנוע את הגדלת החוב.

לרוב החשיבה של החייבים בהוצאה לפועל היא שאין אפשרויות חוץ מלשלם את החוב ולכן לרוב מגיעים למצב של סרבני תשלום, פשוט מתעלמים מהחובות וסופגים את כל הסנקציות שמגיעות אט אט, כמו עיקולים בין אם זה עיקולי צד ג׳, בנקים וכו׳, ובין אם זה עיקולים של נכסים ממשיים, מקרקעין או מיטלטלין.

במידה וחייב מגיע למצב כזה החוב גדל משמעותית מפתיחתו, מתווספים אליו ריביות והוצאות שונות, אך גם במצב זה יש פתרון, תמיד ניתן לבחון את החוב, להגיע להסדר שמתאים בכדי לעכב הליכים, לעצור את כל הסנקציות המופעלות כנגד החייב, כמו עיקולים והגבלות למיניהן, לעיתים ניתן לבטל את הריביות השונות שהתווספו לחוב.

כחלק מה סיוע לחייבים בהוצאה לפועל  והסדר חוב שאנו מציעים, אנו מספקים שירותי גישור, לעיתים זהו ההליך הנכון ביותר מכיוון שהוא יכול לסיים עם ההליך בדרך המהירה ביותר, קורה שאנו מסיימים עם חוב כלשהו תוך שעות ספורות מהפנייה לעזרה.

חייבים בהוצאה לפועל רבים, לרוב החלשים שביניהם, עומדים תלויים מנגדם תיקי הוצאה לפועל במשך שנים רבות, צו התשלומים שנקבע אינו מכסה אפילו את הריבית וכמובן שאין סיכוי שהתשלום החודשי שנקבע יסגור את החוב, לכן החייבים נהיים חדלי פירעון, ובנוסף מוטלות עליהם הגבלות כמו עיכוב יציאה מהארץ, אי חידוש רישיון נהיגה, איסור בעלות על עסק וכו׳.

בספטמבר 2015 יצא לפועל ״הליך הפטר החדש״, זהו מסלול חדש שנפתח בהוצאה לפועל אשר נותן אפשרות להגיע להפטר ממש כמו בפשיטת רגל, תוך זמן קצר, ישנם תנאי סף למסלול זה אך זהו מסלול מצויין שנותן מענה לאלו שמוגבלים מספר שנים ונותן אפשרות לפתיחת דף חדש.

ההבדל בין מסלול של זה ובין פשיטת רגל, חוץ מתנאי הסף הוא שבפשיטת רגל אנו מתנהלים מול אדם אחד, ״מנהל מיוחד״, שזהו עו״ד אשר ממונה ע״י כונס הנכסים הרשמי, והוא למעשה מנהל את תיק פשיטת הרגל של החייב, אליו מוגשות תביעות החוב והוא למעשה מחלק את הכספים אשר נכנסים לתיק פשיטת הרגל.

לבסוף כל מקרה שבו אדם חייב כסף בין אם זה לגוף ציבורי, פרטי או פשוט לאדם אחר, ניתן לסיים עם הכל להגיע ל הסדר חוב, ולמנוע את המשך ניפוח החוב.

 צור קשר עכשיו!   .