סגירת תיק הוצאה לפועל


סגירת תיק הוצאה לפועל

 הגוף שנקרא הוצאה לפועל הוקם בכדי לעזור לכאלה שחייבים להם כספים בין אם תאגיד לתאגיד , אדם פרטי לאדם פרטי, לגבות את הכספים נשוא החוב ולאפשר הליכי גבייה שונים.

החל מפתיחת תיק ההוצאה לפועל כנגד חייב כלשהו, כמובן לאחר שנמסרה מסירה מלאה לפי התקנות, ניתן להתחיל לפעול בנקיטת הליכים כאלה ואחרים בכדי לייעל את הליך הגבייה ובעצם לגרום לחייב לפרוע את חובו ובכך לגרום ל סגירת תיק ההוצאה לפועל.

לאחר 30 יום ניתן להתחיל לנקוט בהליכים כגון עיקולי צד ג', שהם למעשה עיקולים על גופים אשר בהם נמצאים נכסים של החייב, כגון בנקים, חברות אשראי, פנסיה וכו'.

לאחר 45 ימים מותר לבקש מרשם ההוצאה לפועל צו מידע שזהו למעשה צו אשר נותן לנו אפשרות "להציץ" בנכסיו של החייב, בהכנסותיו, בעלויות מקרקעין, רכבים ועוד ועוד, למעשה ניתן לבקש ולקבל מידע מכל גוף במדינת ישראל בין אם בבעלות המדינה ובין אם פרטי.

לאחר תקופה של שישה חודשים ניתן לבקש מרשם ההוצאה לפועל הגבלות שונות בכדי שיפריעו לחייב לקיים חיי יום יום רגילים, ישנם מספר הגבלות כגון עיכוב יציאה מהארץ , אי חידוש רישיון נהיגה ועוד.

. להיות חייב בתיק הוצאה לפועל זהו לא דבר נחמד, תמיד כדאי לנסות לסיים עם החובות ולשאוף לסגירת תיק הוצאה לפועל

כל עוד תיק ההוצאה לפועל נותר על כנו אנו מצפים לריביות שונות אשר ינפחו את תיק ההוצאה לפועל, הוצאות משפטיות כאלה ואחרות, שכר טרחה של עורכי דין המייצגים בתיק ועוד.

לכן תמיד כדאי לנסות להגיע להסדר כלשהו בהקדם, בין אם זה קביעת צו תשלומים או איחוד תיקים.

 . לאחר שנגיע להסדר כלשהו נוכל לבקש בקשה ל סגירת תיק ההוצאה לפועל

אנו מטפלים בחייבים בהוצאה לפועל שנים ונוכל לעזור גם לך! החובות מפריעים לך לישון?

צור קשר עכשיו! ונפתור אותך מהחובות אחד ולתמיד.